Warsztaty

Otwórz się na zmianę

Ja, czyli kto?

Jak reagujesz na pytanie kim jesteś? Czy zadajesz sobie takie pytanie? Czy pojawia się burza odpowiedzi, cisza, uśmiech czy łzy? Istota samoświadomości niestety nie jest przedmiotem wykładanym w szkołach, stąd tak często czujemy się zagubieni sami w sobie. To warsztat o głębokim przeżywaniu samego siebie, o marzeniach zapomnianych, o książkach nieprzeczytanych, o smutkach i radościach, o człowieczeństwie. Ty będziesz jego reżyserem.

Ekologia życia. Recykling ciała. Jak wesprzeć te dwa procesy?

Ekologia otacza nas dziś w świecie codziennym, uprawy ekologiczne, hodowle bez antybiotyków, hasła reklamowe, BIO pułki sklepowe… gdzie w tym jest miejsce na EKOczłowieka – nie tylko EKOciała ale i EKOumysłu - spójnego w sobie, wolnego od GMO (Gwaru Myśli Osaczających)

Związki i rozwiązki. Jak budować dobre relacje?

Nasze relacje z ludźmi to jedna z najważniejszych sfer naszego życia. Sposób w jaki je rozumiemy, doświadczamy i budujemy wpływa bezpośrednio na nasze emocje, jakość naszych związków i naszego życia.

Dylemat zawodowy.
Która drogę wybrać?

Myśli o zmianie pracy to często spory stres, a działania jakie się z tym wiążą to duże wyzwanie. Dlatego czasami decyzję o zmianie odkładamy latami na później, nawet jeśli w naszej obecnej roli w firmie nie czujemy się najlepiej.

Dialog ciągle w modzie czyli rozmowa ze zrozumieniem

Era krótkich wiadomości, emotek i komunikacji online rozwija nasze możliwości cyfrowego poznawania świata ale i ogranicza naszą zdolność komunikowania się „na lifie”. Krótka lub wnikliwa rozmowa, gesty, pytania, dialog: to umiejętności, którym nie możesz pozwolić odejść do lamusa, chyba że Twoim celem jest zamknąć się w 4 ścianach biura, domu i tam wieść sielskie życie w samotności.

Szlag mnie trafi! Jak budować pojemność emocjonalną?

Pojemność emocjonalna to według definicji SAGOpedii cała Twoja energia jaką przeznaczasz na radzenie sobie z emocjami. To od niej zależy Twoja skuteczność komunikacji, organizacji i to ona sprawia, że Twoja praca staje się bardziej efektywna, co buduje Twój osobisty sukces ale i Twoją harmonię.

Planowanie. Jak planować, by ten plan zrealizować?

Działanie bez planu bywa często bardziej efektywnie niż skrupulatnie rozpisane czynności w punktach co do minuty. Jeszcze "lepsza" jest frustracja, jaka się może pojawić po niezrealizowaniu zaplanowanych zdarzeń. Czy planować zatem by podnieść swoją skuteczność. Zdecydowanie TAK – tylko w najwłaściwszy dla siebie sposób.

Coaching Indywidualny.

tlo_onas

termin sos

Pilna sprawa?

Czasami spotkanie musi odbyć się natychmiast. W przypadku pilnych spraw spotkanie coachingowe jest zwykle możliwe w ciągu 48 godzin.

dr Julia Gorzelany
Maria Wojtas-Klima
Olimpia Tabiś