Nasz zespół

Olimpia Tabiś

Life & Business Coach • Trener Kompetencji Miękkich

Gdy masz moc – nie potrzebujesz siły.

Gdy masz spokój – zaczyna działać moc.

 

Jestem certyfikowanym coachem ACTP ICF i trenerką kompetencji miękkich. Ukończyłam akredytowane Studia Zawodowe Coachingu oraz Studia Zaawansowane Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid (140 h). Moje umiejętności trenerskie doskonaliłam w  Szkole Trenerów MERITUM (248 h).  Tematy, którymi się zajmuję jako trener to między innymi: motywacja, asertywność, komunikacja, współpraca oparta na empatii, inteligencja emocjonalna oraz rozwiązywanie konfliktów. W pracy najbardziej stawiam na uważność siebie, swojego ciała, swoich odczuć i emocji.

Gdy poddałam się testowi Gallupa, który bada mocne strony, stało się dla mnie jasne, skąd pomysł na mój rozwój w tych kierunku szkoleń i couchingu. Mój pierwszy talent to: rozwijanie innych, a drugi to: empatia. Zawsze odczuwam radość, gdy mogę podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami. Dodatkowo moje empatyczne zdolności pomagają mi w prowadzeniu procesu grupowego podczas szkoleń oraz wspieraniu klientów podczas rozmów coachingowych.

W życiu codziennym praktykuję metody zwiększające moją samoświadomość.  W wolnych chwilach medytuję i korzystam z metod pracy z ciałem takich jak TRE (ćwiczenia uwalniające od napięć i traum) czy BBTR (oddech biodynamiczny i uwalnianie traum).

Ważnym aspektem w mojej pracy jest zabawa, dzięki której łatwiej jest się przyjrzeć sobie i z uśmiechem podejść do pewnych, czasem poważnych spraw. Kolejnym elementem, który pojawił się w mojej pracy, jest wykorzystanie integracji ruchu gałek ocznych (Eye Movement Integration) do budowania zasobów klienta. Jest to bardzo potężne narzędzie pozwalające osobie zmobilizować całe swoje siły, możliwości, zasoby i wykorzystać je do poradzenia sobie ze stojącym przed klientem wyzwaniem.

Poddanie się coachingowi czy też szkoleniom skierowanym na samorozwój wymaga odwagi oraz wzięcia odpowiedzialności za swoje działania.
Mówi się, że do odważnych świat należy. Dla mnie odwaga, to spojrzenie na siebie, spojrzenie w głąb siebie. Wtedy przestajemy traktować nasze reakcje, emocje, określone działania jako integralną część siebie. Spoglądamy na nie, jak na coś, co można i tak naprawdę często dobrze jest zmienić, aby się rozwijać. 

Dyplomy i Certyfikaty

Coaching Indywidualny.

Mądrość jest w Tobie