Nasz zespół

Maria Wojtas-Klima

Life & Business Coach • Mentor • Businesswoman • Trener Action Learning

„Jesteśmy sumą naszych doświadczeń” (Steven Tyler)

Pracę zawodową rozpoczęłam w rodzinnej firmie. Przechodząc przez wszystkie szczeble kariery – od stażysty do dyrektora – poznałam mechanizmy rządzące firmami. Wówczas nauczyłam się pracować z ludźmi i nimi zarządzać. Tematyka HR jest mi najbliższa. Praca blisko ludzi na każdym szczeblu sprawiła że, potrafię zrozumieć problemy, z jakimi zmagają się zarówno pracownicy jak i menadżerowie.

Posiadam ponad 14 letnie doświadczenie zawodowe, a  budowanie relacji, rozwiązywanie konfliktów i działalność operacyjna to wszystko co mnie napędza do działania.

Dziś jestem certyfikowanym coachem ACTP ICF. Ukończyłam akredytowane Studia Zawodowe Coachingu oraz Studia Zaawansowane Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Dzięki doświadczeniu zawodowemu ale i pasji jaką w sobie noszę – słuchanie ludzi, zrozumiałam, że mogę, rozpalać motywację, pobudzać marzenia by sami odkryli swój potencjał.

Łącząc swoją wiedzę i doświadczenie z umiejętnościami, które rozwijam przez ostatnie lata dzielę się tym co pomaga ludziom w rozwijaniu ich wrażliwości, odkrywaniu możliwości. Używając równocześnie wiedzę, doświadczenie oraz zabawę towarzyszę ludziom w świadomym realizowaniu zmian.

Prywatnie jestem mamą Zosi i Piotra, to dzięki nim nauczyłam się spoglądać na życie z pasją i fantazją.

Lubię panować nad sytuacją, wykształcenie inżynierskie pozwala mi zerkać na świat rzeczowo i realnie, a moja dusza nie pozwala zapomnieć o tym co najważniejsze.   

Prowadzę coachingi indywidualne i zespołowe dla osób stojących u progu ważnych życiowych decyzji, rozwoju własnej kariery, odnalezienia swojego sensu w życiu.

Usłyszałam kiedyś, że pomagam swoim klientom złapać wiatr w żagle, cóż żeglarstwo jest dla mnie sportową pasją.

Dyplomy i Certyfikaty

Coaching Indywidualny.

Mądrość jest w Tobie