Nasz zespół

julia4

dr Julia Gorzelany

TRENER MOCNYCH STRON I TALENTÓW GALLUPA• Life & Business Coach • MENTOR •trener kompetencji miękkich• Naukowiec

Marai napisał, że „w końcu człowiek zawsze odpowiada własnym życiem na co ważniejsze pytania”…. im częściej odpowiadam, tym bardziej motywuje mnie to do dalszego szukania…

Jestem doktorem nauk ekonomicznych z zakresu zarządzania, certyfikowanym coachem mocnych stron Strengths Community Coach  (Talenty Gallupa), coachem z międzynarodową akredytacją ACC ICF oraz trenerem kompetencji miękkich. Ukończyłam akredytowane Studia Zawodowe Coachingu oraz Studia Zaawansowane Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. Moja kariera zawodowo – naukowa związana jest z Uniwersytetem Rolniczym oraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie.  Bezpośrednim rezultatem mojej aktywności naukowej jest dorobek obejmujący ponad 50 opublikowanych w języku polskim i angielskim prac naukowych. Jako wykładowca i szkoleniowiec przepracowałam ponad 4500 godzin. Aktywność naukowo – dydaktyczną łączę z działalnością praktyczną w świecie biznesu. Wspieram ludzi oraz organizacje w rozwoju i uwalnianiu potencjału. Praca z ludźmi i dla ludzi daje mi ogromną satysfakcję. Dlatego zafascynowałam się podejściem uwalniającym mocne strony metodą Gallupa z perspektywy jednostki i zespołu/grupy. Różnorodność charakterów z którą stykam się na co dzień, rozwija mnie i wzbogaca. Wielopłaszczyznowość poglądów, jakiej doświadczam w mojej pracy, pozwala mi spoglądać na świat z różnych perspektyw. Z dużym zaangażowaniem oraz sumiennością podchodzę do życia zawodowego, które jest dla mnie nie tylko pracą ale też moją pasją. Praca z ludźmi rozwija mnie i otwiera na drugiego człowieka oraz pozwala zachować wciąż świeże spojrzenie na świat. Roczny pobyt w USA – zetknięcie się z wielokulturowym środowiskiem, jak również polskie oraz zagraniczne staże i konferencje, wzbogaciły moją osobowość i poszerzyły horyzonty. Zainteresowanie istotą drugiego człowieka, optymizm, rozumienie potrzeb ludzi oraz uważność na nich, sprawiają, że potrafię budować relacje i dawać wsparcie w odkrywaniu nowych możliwości i rozwiązań.

Moje 5 talentów Gallupa to: Empatia (Empathy), Optymista (Positivity), Czar (Woo), Integrator (Includer), Współzależność (Connectedness).

Prywatnie jestem Mamą Emila, który uczy mnie cierpliwości, obecności i radości życia. Wolne chwile spędzam w profesjonalnych saunach i na treningach crossfit. Rytuały saunowe są chwilą tylko dla mnie, potrzebą w życiu po to, by zachować świeżość umysłu. Crossfit daje mi dużą  siłę i dawkę energii. Podróże pomagają w zdobywaniu pamiątkowych łyżeczek z całego świata, które kolekcjonuje od ponad 20 lat. Patrząc na moje łyżeczki wiszące w gablotce, uśmiecham się, bo są kwintesencją tej pięknej różnorodności, która towarzyszy mi w codziennym życiu, a którą tak kocham.

Dyplomy i Certyfikaty

Coaching Indywidualny.

Mądrość jest w Tobie