Nasz zespół

julia4

dr Julia Gorzelany

TRENER MOCNYCH STRON I TALENTÓW GALLUPA• Life & Business Coach • MENTOR •trener kompetencji miękkich• Naukowiec

Marai napisał, że „w końcu człowiek zawsze odpowiada własnym życiem na co ważniejsze pytania”….im częściej odpowiadam, tym bardziej motywuje mnie to do dalszego szukania…~ Julia Gorzelany

Jestem doktorem nauk ekonomicznych z zakresu zarządzania, certyfikowanym coachem mocnych stron Strengths Community Coach  (Talenty Gallupa), certyfikowanym coachem ACTP ICF oraz trenerem kompetencji miękkich. Ukończyłam akredytowane Studia Zawodowe Coachingu oraz Studia Zaawansowane Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. Moja kariera zawodowo – naukowa związana jest z Uniwersytetem Rolniczym oraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie.  Bezpośrednim rezultatem mojej aktywności naukowej jest dorobek obejmujący ponad 50 opublikowanych w języku polskim i angielskim prac naukowych. Jako wykładowca i szkoleniowiec przepracowałam ponad 4500 godzin. Aktywność naukowo – dydaktyczną łączę z działalnością praktyczną w świecie biznesu. Wspieram ludzi oraz organizacje w rozwoju i uwalnianiu potencjału. Praca z ludźmi i dla ludzi daje mi ogromną satysfakcję. Dlatego zafascynowałam się podejściem uwalniającym mocne strony metodą Gallupa z perspektywy jednostki i zespołu/grupy. Różnorodność charakterów z którą stykam się na co dzień, rozwija mnie i wzbogaca. Wielopłaszczyznowość poglądów, jakiej doświadczam w mojej pracy, pozwala mi spoglądać na świat z różnych perspektyw. Z dużym zaangażowaniem oraz sumiennością podchodzę do życia zawodowego, które jest dla mnie nie tylko pracą ale też moją pasją. Praca z ludźmi rozwija mnie i otwiera na drugiego człowieka oraz pozwala zachować wciąż świeże spojrzenie na świat. Roczny pobyt w USA – zetknięcie się z wielokulturowym środowiskiem, jak również polskie oraz zagraniczne staże i konferencje, wzbogaciły moją osobowość i poszerzyły horyzonty. Zainteresowanie istotą drugiego człowieka, optymizm, rozumienie potrzeb ludzi oraz uważność na nich, sprawiają, że potrafię budować relacje i dawać wsparcie w odkrywaniu nowych możliwości i rozwiązań.

Moje 5 talentów Gallupa to: Empatia (Empathy), Optymista (Positivity), Czar (Woo), Integrator (Includer), Współzależność (Connectedness).

Prywatnie jestem Mamą Emila, który uczy mnie cierpliwości, obecności i radości życia. Wolne chwile spędzam w profesjonalnych saunach i na treningach crossfit. Rytuały saunowe są chwilą tylko dla mnie, potrzebą w życiu po to, by zachować świeżość umysłu. Crossfit daje mi dużą  siłę i dawkę energii. Podróże pomagają w zdobywaniu pamiątkowych łyżeczek z całego świata, które kolekcjonuje od ponad 20 lat. Patrząc na moje łyżeczki wiszące w gablotce, uśmiecham się, bo są kwintesencją tej pięknej różnorodności, która towarzyszy mi w codziennym życiu, a którą tak kocham. 

Dyplomy i Certyfikaty

Coaching Indywidualny.

Mądrość jest w Tobie