Dialog ciągle w modzie
czyli rozmowa ze zrozumieniem

Podążaj za sukcesem? Niech sukces podąża za Tobą!

Era krótkich wiadomości, emotek i komunikacji online rozwija nasze możliwości cyfrowego poznawania świata ale i ogranicza naszą zdolność komunikowania się „na lifie”. Krótka lub wnikliwa rozmowa, gesty, pytania, dialog: to umiejętności którym nie możesz pozwolić odejść do lamusa, chyba że Twoim celem jest zamknąć się w 4 ścianach biura, domu i tam wieść sielskie życie w samotności.

Dlaczego?

Ponieważ komunikacja międzyludzka to podstawa rozwoju naszego i społeczeństwa. Ponieważ konflikty najczęściej pojawiają się nie w środowisku kłótliwym, a w otoczeniu milczącym.

Dla kogo?

  • Dla Ciebie, Twojej rodziny, Twojego zespołu.

Jak?

Zaproponujemy grupie kilka narzędzi poznawczych, by odkryli w sobie fakty dotąd nie poznane… poprzez aktywny i zaangażowany udział w zadaniach grupowych oscylujących w zagadnieniu komunikacji interpersonalnej oraz aktywnego słuchania. Damy Ci możliwość udziału w grupowej sesji coachingowej…będziemy co nieco opowiadać o teorii tak by Cię nie zanudzić, a co najważniejsze na żywym organizmie Sagogrupy będziesz miał okazję sprawdzić się w komunikowaniu ważnych dla Ciebie spraw.

Co jeszcze?

  • Pokażemy Ci, że jeśli raz odkryjesz w sobie moc otwartej komunikacji to nie zatęsknisz już do zawiłych zakamarków niezrozumiałych komunikatów.
  • Zdradzimy Ci, co najbardziej pomaga w komunikacji międzyludzkiej i czego nie zastąpi żadna emotka 🙂

Jak długo?

8h warsztatu i otwartość na Ciebie po warsztatach w indywidualnych sesjach coachingowych

Z kim?

Z Sagokomunikatorami

termin sos

Pilna sprawa?

Czasami spotkanie musi odbyć się natychmiast. W przypadku pilnych spraw spotkanie coachingowe jest zwykle możliwe w ciągu 48 godzin.

dr Julia Gorzelany
Maria Wojtas-Klima
Olimpia Tabiś