Coaching Indywidualny

Podążaj za sukcesem? Niech sukces podąża za Tobą!

Coaching indywidualny można porównać do treningu życia. Tak jak w sporcie trener towarzyszy i pomaga zawodnikowi osiągnąć cele, dotrzeć tam gdzie chce, tak w życiu coach prowadzi klienta do jego celu. Proces coachingowy można porównać do szlifowania surowego diamentu.

Stajesz się szlifierzem swojego życia i przekształcasz surowiec w dzieło sztuki. Pracę rozpoczynasz z wizją, wyobrażeniem tego jak powinno wyglądać ukończone dzieło sztuki. Uświadamiasz sobie, że istnieją obszary w Twoim życiu, które chcesz zmielić. Naszą rolą jest wspieranie Cię przy wykonywaniu szlifów.
Stwarzamy warunki, abyś mógł bezpieczne spojrzeć z innej perspektywy. Zadajemy pytania, które wyostrzą spojrzenie i dostarczą Ci nowych narzędzi.
W ten sposób powstaje Twoje dzieło sztuki, Twój diament zwany życiem. Delikatnie szlifujesz szorstkie miejsca i odkrywasz ukryte piękne potencjały.

Coaching indywidualny zapewnia przejrzystość i pokazuje nowe możliwości. W coachingu indywidualnym pracujemy nad różnymi obszarami, które pojawiają się w Twoim życiu.

Coaching kariery

Określisz swoje mocne strony, talenty i cele. Zrozumiesz swoje potrzeby i pragnienia. Opracujesz plan działania, aby osiągnąć satysfakcję z pracy. Podejmiesz trudne decyzje zawodowe. Przejmiesz władzę nad własnym strachem. Zaplanujesz i rozwiniesz karierę zawodową.

Coaching
rozwoju osobistego

Zidentyfikujesz sposoby na zwiększenie radości życia. Uświadomisz sobie swoje potrzeby. Zwiększysz samoświadomość i zaakceptujesz siebie w pełni. Odkryjesz swoje prawdziwe ja. Zwiększysz pewność siebie. Zainicjujesz proces zmian w sobie. Zbudujesz harmonijne relacje.

Coaching motywacyjny

Zbudujesz swoją samoświadomość i poczucie własnej wartości. Przygotujesz konkretny plan działania. Rozwiążesz nurtujące Cię problemy i wzmocnisz samo-motywację. Pozbędziesz się ograniczających lęków i obaw. Zidentyfikujesz swoje najważniejsze cele.

Coaching relacji

Odkryjesz jakie relacje są dla Ciebie dobre i jak je budować. Zdefiniujesz obszary warte przepracowania w obecnych relacjach. Nauczysz się tworzyć zdrowe, partnerskie relacje. Nauczysz się wyznaczać osobiste granice. Nauczysz się panować nad swoimi reakcjami i emocjami w relacjach. Nauczysz się jak czerpać radość z kontaktu z drugim człowiekiem.

Coaching rodzicielski

Zbudujesz pewność siebie jako rodzica. Wzmocnisz relację z dzieckiem / dziećmi. Rozwiniesz umiejętność udanej, szczerej, pełnej miłości komunikacji. Zidentyfikujesz bieżące wyzwania i stworzyć plan działania. Zdobędziesz umiejętność reagowania na „rady innych”. Zrozumiesz reakcje i emocje swoje oraz dziecka / dzieci.

Coaching dla Par

Zrozumiecie powody aktualnych trudności. Określicie wspólne wartości. Zrozumiecie potrzeby i wartości swoje i partnera. Przyjrzycie się aktualnej komunikacji i ją polepszycie. Poprawicie swoje umiejętności komunikacyjne. Określicie obszary dostępne, dla dalszego wspólnego rozwoju. Nauczycie się okazywać troskę, szacunek i miłość partnerowi.


Coaching rozwodowy

Zyskasz świadomość i pewność siebie oraz poczucie stabilizacji. Polepszysz komunikację z byłym partnerem. Zapewnisz dziecku / dzieciom zdrową atmosferę rodzicielską. Ustalisz cele rodzicielskie oraz współodpowiedzialność. Odpowiesz na nurtujące Ciebie pytania (np. czy się rozwodzić czy nie?). Opracujesz konkretny plan działania. Przygotujesz się do rozwodu. Odzyskasz spokój. Zaczniesz „żyć w pełni” bez byłego partnera / bez byłej partnerki.

Coaching dla Singli

Wzmocnisz umiejętności komunikacyjne. Znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zwiększysz pewności siebie. Określisz cechy „partnera idealnego”. Nabędziesz umiejętność identyfikacji odpowiednich partnerów. Zdobędziesz umiejętność budowania relacji długoterminowych. Przekształcisz poczucie desperacji w zadowolenie z siebie. Opracujesz plan działania, aby osiągnąć cele.

Coaching rekonwalescencji

Nauczysz się zarządzać sobą w czasie i realizować cele. Przygotujesz plan działania. Zredukujesz stres i obawy. Poprawisz swoje umiejętności komunikacje. Zapanujesz nad gniewem. Podejmiesz decyzje zawodowe. Zwiększysz samoocenę i pewność siebie. Nauczysz się jak zdrowo żyć. Odbudujesz relacje z innymi. Znajdziesz równowagę między życiem zawodowym i prywatnym.

Coaching zdrowia i dobrego samopoczucia

Poczujesz się lepiej zarówno w umyśle, jak i w ciele. Zaczniesz zdrowo się odżywiać. Nauczysz się zarządzać czasem i motywować się do działania. Nauczysz się ustalać cele i pozostawać zaangażowanym / zaangażowaną. Wzmocnisz pewność siebie. Zwiększysz samoświadomość i uważność. Nauczysz się przyjmować odpowiedzialność za własne działania.

Oferta dla firm

Mądrość jest w Tobie

termin sos

Pilna sprawa?

Czasami spotkanie musi odbyć się natychmiast. W przypadku pilnych spraw spotkanie coachingowe jest zwykle możliwe w ciągu 48 godzin.

dr Julia Gorzelany
Maria Wojtas-Klima
Olimpia Tabiś