Coaching biznesowy

Podążaj za sukcesem? Niech sukces podąża za Tobą!

Coaching biznesowy ma zastosowanie w organizacjach (przedsiębiorstwa, urzędy, szkoły, fundacje i inne). Dotyczy osoby coachowanej i firmy klienta. Jego zadaniem jest identyfikacja, budowanie i rozwijanie kompetencji potrzebnych w kontekście pracy zawodowej w taki sposób, aby osiągnąć cele biznesowe zarówno klienta, jak i jego organizacji.

W zależności od pełnionej funkcji – coaching biznesowy skupia się na konkretnym, ważnym dla Ciebie i Twojej firmy obszarze. Wraz z nami krok za krokiem zmierzasz do celu i wydobywasz Swój pełen potencjał.  W coachingu biznesowym skupiamy się zarówno na kliencie, jak i jego organizacji.

Spotkania są „szyte na miarę potrzeb Twoich i Twojej organizacji”. Wierzymy, że niektórych rzeczy nie da się nauczyć – trzeba ich doświadczyć. Dlatego pracujemy na bieżących problemach – jednocześnie doświadczając. Łącząc wiedzę z umiejętnościami i postawą inicjujemy zmianę aby zostały rozwinięte kompetencje, których potrzebujesz. Dajemy Ci pełne wsparcie w budowaniu Twojej samoświadomości. Pomożemy Tobie odkryć, w jaki sposób scalić procesy osobiste z biznesowymi i osiągnąć sukces zarówno Swój indywidualny, jak i Twojej organizacji.

W ramach coachingu biznesowego wesprzemy Cię w następujących obszarach: zarządzanie w przedsiębiorstwie, coaching dla przedsiębiorców, coaching dla liderów. Coaching biznesowy może być wsparty mentoringiem oraz treningiem.

By  być skutecznym w działaniu. By rozwijać równocześnie organizacje i Swoje kompetencje. By dbać o Swój rozwój osobisty i budować samoświadomość.

Coaching Biznesowy.

Mądrość jest w Tobie

termin sos

Pilna sprawa?

Czasami spotkanie musi odbyć się natychmiast. W przypadku pilnych spraw spotkanie coachingowe jest zwykle możliwe w ciągu 48 godzin.

dr Julia Gorzelany
Maria Wojtas-Klima
Olimpia Tabiś