Coaching Biznesowy

Podążaj za sukcesem? Niech sukces podąża za Tobą!

Coaching biznesowy ma zastosowanie w organizacjach (przedsiębiorstwa, urzędy, szkoły, fundacje i inne). Dotyczy osoby coachowanej i firmy klienta. Jego zadaniem jest identyfikacja, budowanie i rozwijanie kompetencji potrzebnych w kontekście pracy zawodowej w taki sposób, aby osiągnąć cele biznesowe zarówno klienta, jak i jego organizacji.

Coaching zarządzania w przedsiębiorstwie

Zapewnisz organizacji skuteczne, efektywne i świadome działanie. Rozwiążesz problemy Twojej organizacji – zarówno te małe, jak i większe, bądź im zapobiegniesz. Zainicjujesz proces zmian w Twojej organizacji w świadomy i komfortowy sposób. Kompleksowo spojrzysz na Twoją organizację jako system składający się z różnych podsystemów.

Coaching dla Liderów

Budując w sobie Lidera znacznie zwiększysz szanse na sukces w biznesie. Będziesz umiał / umiała realnie spojrzeć na sytuacje, które spotykają Cię w biznesie - zarówno z perspektywy Swojej jak i Twoich pracowników i klientów. Twoja samoświadomość oraz znajomość zespołu pozwolą efektywniej wykorzystywać potencjał – Twój oraz Twojego zespołu.

Coaching dla Przedsiębiorców

Zwiększysz Swoje szanse na osiągnięcie sukcesu na rynku. Zbudujesz i rozwiniesz Swój biznes. Przygotujesz plan, który będzie drogowskazem w drodze do celów. Zrobisz wielki krok ku samoświadomości. Uwolnisz potencjał Swój oraz Swoich pracowników. Umiejętnie pogodzisz życie prywatne z zawodowym. Skupisz się na rozwiązaniach.

Coaching Action learning

Rodzaj sesji grupowej w której 4-8 osób o zróżnicowanych kompetencjach i doświadczeniu pracuje nad rozwiązaniem prawdziwego, złożonego problemu a przy tym rozwija swoje umiejętności przywódcze, stając się jednocześnie wysoce-skutecznym zespołem. Ideale rozwiązanie do zastosowywania w organizacji. Możliwe również dla klientów indywidualnych pod warunkiem wspólnego wypracowania składu grupy.

Coaching Indywidualny.

slider1

termin sos

Pilna sprawa?

Czasami spotkanie musi odbyć się natychmiast. W przypadku pilnych spraw spotkanie coachingowe jest zwykle możliwe w ciągu 48 godzin.

dr Julia Gorzelany
Maria Wojtas-Klima
Olimpia Tabiś